P09 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
9.12.2018 8:45:00 Junnuliiga, Red Karhuhalli P09 - Junnuliiga
9.12.2018 8:45:00 Junnuliiga, White Karhuhalli P09 - Junnuliiga
30.12.2018 11:10:00 TPV:n Välipäiväturnaus Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailukatu 20 P09 - TPV:n Välipäiväturnaus, kilpasarja
6.1.2019 14:15:00 Länsirannikon Liiga, Red Karhuhalli P09 - Länsirannikon Liiga, kilpasarja
6.1.2019 14:15:00 Länsirannikon Liiga, White Karhuhalli P09 - Länsirannikon Liiga, haastesarja
20.1.2019 8:45:00 Junnuliiga, Red Karhuhalli P09 - Junnuliiga
20.1.2019 8:45:00 Junnuliiga, White Karhuhalli P09 - Junnuliiga
10.2.2019 8:45:00 Junnuliiga, Red Karhuhalli P09 - Junnuliiga
10.2.2019 8:45:00 Junnuliiga, White Karhuhalli P09 - Junnuliiga
24.3.2019 8:45:00 Junnuliiga, Red Karhuhalli P09 - Junnuliiga
24.3.2019 8:45:00 Junnuliiga, White Karhuhalli P09 - Junnuliiga
31.3.2019 13:30:00 P10 Liiga 8v8 Euran tekonurmi B P09 - MuSa
31.3.2019 14:00:00 P10 Liiga 8v8 Euran tekonurmi B P09 - FC Rauma
31.3.2019 14:30:00 P10 Liiga 8v8 Euran tekonurmi B P-Iirot - P09
31.3.2019 15:00:00 P10 Liiga 8v8 Euran tekonurmi A EuPa P09 - P09
14.4.2019 12:35:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion B MaPS Valkoinen - P09
14.4.2019 13:25:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A P09 - KaaPo Keltainen
14.4.2019 13:50:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A EuPa P09 - P09
14.4.2019 14:15:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A P09 - FC Rauma
28.4.2019 13:00:00 P10 Liiga 8v8 Luvia TN B P09 - FC Rauma
28.4.2019 13:30:00 P10 Liiga 8v8 Luvia TN B MuSa - P09
28.4.2019 14:00:00 P10 Liiga 8v8 Luvia TN B EuPa P09 - P09
28.4.2019 15:00:00 P10 Liiga 8v8 Luvia TN B P09 - P-Iirot
12.5.2019 12:35:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion B KaaPo T10/Keltainen - P09
12.5.2019 13:25:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A P09 - KaaPo Keltainen
12.5.2019 13:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Huittinen Pellonpuisto TN A1 La-Pa - P09
12.5.2019 13:50:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A EuPa P09 - P09
12.5.2019 14:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Huittinen Pellonpuisto TN A1 P09 - P-Iirot
12.5.2019 14:15:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuo stadion A P09 - FC Rauma
12.5.2019 15:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Huittinen Pellonpuisto TN A1 FC Eurajoki/sininen - P09
12.5.2019 15:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Huittinen Pellonpuisto TN A1 P09 - KaPa
18.5.2019 17:00:00 Länsirannikon Liiga, Red Kupittaa kenttä 2, Hippoksentie 6, Turku P09 - TPS yms
18.5.2019 17:00:00 Länsirannikon Liiga, White Kupittaa kenttä 2, Hippoksentie 6, Turku P09 - TPS yms.
23.5.2019 18:00:00 P10 Kakkonen Musan harjoituskenttä, Pori P09 - La-Pa, Musa, P-Iirot yms.
26.5.2019 12:00:00 P10 Kakkonen Eurajoki nurmi A1 P09 - P10 Kakkonen
26.5.2019 12:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi A1 FC Eurajoki/sininen - P09
26.5.2019 12:00:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A P09 - FC Rauma
26.5.2019 12:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi A1 P09 - La-Pa
26.5.2019 12:30:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B P09 - MuSa
26.5.2019 13:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi A1 P09 - KaPa
26.5.2019 13:30:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B EuPa P09 - P09
26.5.2019 14:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi A1 P-Iirot - P09
26.5.2019 14:00:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A P-Iirot - P09
4.6.2019 17:15:00 P10 Kakkonen Äijänsuon talviharkoitteluhalli A, Rauma P09 - P10 Kakkonen
4.6.2019 17:15:00 P10 Kakkonen 5v5 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A P09 - KaPa
4.6.2019 18:05:00 P10 Kakkonen 5v5 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A MuSa Red - P09
4.6.2019 18:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A FC Eurajoki/sininen - P09
4.6.2019 19:20:00 P10 Kakkonen 5v5 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A P09 - P-Iirot
9.6.2019 11:00:00 P10 Liiga 8v8 Naantali KHT A VG-62/Keltaiset - P09
9.6.2019 11:30:00 P10 Liiga 8v8 Naantali KHT A P-Iirot - P09
9.6.2019 12:00:00 P10 Liiga 8v8 Naantali KHT B P09 - KaaPo Keltainen
9.6.2019 12:30:00 P10 Liiga 8v8 Naantali KHT A P09 - PaiHa LF09-10 mustat
25.6.2019 17:30:00 P10 Liiga 8v8 Hallinurmi Rauma A EuPa P09 - P09
25.6.2019 17:55:00 P10 Liiga 8v8 Hallinurmi Rauma A P-Iirot - P09
25.6.2019 18:20:00 P10 Liiga 8v8 Hallinurmi Rauma B P09 - FC Rauma
25.6.2019 18:45:00 P10 Liiga 8v8 Hallinurmi Rauma A P09 - MuSa
27.6.2019 17:30:00 P10 Kakkonen Herralahti TN A1 P09 - P10 Kakkonen
27.6.2019 17:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN A1 P09 - KaPa
27.6.2019 18:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN A2 FC Eurajoki/sininen - P09
27.6.2019 19:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN A1 P09 - La-Pa
27.6.2019 20:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN A2 MuSa Red - P09
7.8.2019 17:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi B1 FC Eurajoki/sininen - P09
7.8.2019 18:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi B1 P09 - FC Rauma
7.8.2019 19:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi B1 P09 - MuSa Red
7.8.2019 19:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Eurajoki nurmi B2 FC Ulvila - P09
10.8.2019 10:00:00 Länsirannikon Liiga, Red Kaarina KHT, nurmikenttä P09 - Kilpasarja
10.8.2019 10:00:00 Länsirannikon Liiga, White Kaarina KHT, nurmikenttä P09 - Haastesarja
11.8.2019 15:00:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A P09 - FC Rauma
11.8.2019 15:35:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B P09 - MuSa
11.8.2019 16:45:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B P-Iirot 10 - P09
11.8.2019 17:20:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A P-Iirot - P09
18.8.2019 12:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Mynsteri TN A2 P09 - MuSa Red
18.8.2019 13:00:00 P10 Kakkonen 5v5 Mynsteri TN A2 P-Iirot - P09
18.8.2019 13:45:00 P10 Kakkonen 5v5 Mynsteri TN A2 FC Eurajoki/sininen - P09
18.8.2019 14:45:00 P10 Kakkonen 5v5 Mynsteri TN A1 P09 - FC Ulvila
21.8.2019 17:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN B1 P09 - MuSa Red
21.8.2019 18:40:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN B2 FC Eurajoki/sininen - P09
21.8.2019 19:15:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN B1 P09 - FC Rauma
21.8.2019 20:25:00 P10 Kakkonen 5v5 Herralahti TN B2 P-Iirot - P09
24.8.2019 13:00:00 P10 Liiga 8v8 Kaarina Keskuskenttä 2 A KaaPo T10/Keltainen - P09
24.8.2019 13:30:00 P10 Liiga 8v8 Kaarina Keskuskenttä 2 B P09 - FC Halikko
24.8.2019 14:00:00 P10 Liiga 8v8 Kaarina Keskuskenttä 2 B P09 - PaiHa LF09-10 mustat
1.9.2019 14:30:00 Länsirannikon Liiga, Red Urheilupuiston yläkenttä, tekonurmi, Turku P09 - ÅIFK yms
1.9.2019 14:30:00 Länsirannikon Liiga, White Turku P09 - ÅIFK ym
6.9.2019 17:30:00 P10 Kakkonen 5v5 Monna nurmi A FC Eurajoki/sininen - P09
6.9.2019 17:55:00 P10 Kakkonen 5v5 Monna nurmi A P09 - P-Iirot
6.9.2019 18:45:00 P10 Kakkonen 5v5 Monna nurmi A FC Rauma - P09
6.9.2019 19:10:00 P10 Kakkonen 5v5 Monna nurmi A P09 - MuSa Red
7.9.2019 10:00:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A FC Rauma - P09
7.9.2019 10:30:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A P-Iirot 10 - P09
7.9.2019 11:00:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli B P09 - MuSa
7.9.2019 11:30:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A P09 - P-Iirot
22.9.2019 13:30:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A P09 - SalPa P09
22.9.2019 14:00:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli A ÅIFK Svart - P09
22.9.2019 14:30:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli B P09 - P-Iirot 10
22.9.2019 15:00:00 P10 Liiga 8v8 Äijänsuon talviharjoitteluhalli B MaPS Valkoinen - P09
6.10.2019 13:00:00 P10 Liiga 8v8 Pori Urheilukeskus TN A MuSa - P09
6.10.2019 13:25:00 P10 Liiga 8v8 Pori Urheilukeskus TN A P-Iirot 10 - P09
6.10.2019 13:50:00 P10 Liiga 8v8 Pori Urheilukeskus TN B P09 - FC Rauma
6.10.2019 14:15:00 P10 Liiga 8v8 Pori Urheilukeskus TN A P09 - P-Iirot
12.10.2019 11:00:00 Länsirannikon Liiga, Red Herralahti P09 - Kilpasarja
12.10.2019 11:00:00 Länsirannikon Liiga, White Herralahti P09 - Haastesarja
19.10.2019 11:05:00 P10 Liiga 8v8 Kupittaa 5 KHT B P09 - Wilpas
19.10.2019 11:40:00 P10 Liiga 8v8 Kupittaa 5 KHT B FC Inter 2010 musta - P09
19.10.2019 12:15:00 P10 Liiga 8v8 Kupittaa 5 KHT B TPS - P09
19.10.2019 13:25:00 P10 Liiga 8v8 Kupittaa 5 KHT B P09 - KaaPo T10/Keltainen
2.11.2019 12:00:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A P09 - P-Iirot
2.11.2019 12:35:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B P09 - FC Rauma
2.11.2019 13:45:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN B P-Iirot 10 - P09
2.11.2019 14:20:00 P10 Liiga 8v8 Herralahti TN A MuSa - P09
P09
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat